LETNÍ WORKSHOP V ZAHRADĚ AIZEN: Táta tisíce tváří

Zážitkový letní workshop pro táty a děti o maskách, které nosíme. Kurz o vzájemném sebepoznání, které může vést ke zlepšení komunikace v rodině.

Chci se přihlásit na kurz

Základní informace

Srpnový sebezkušenostní workshop pro táty a jejich děti ve věku od šesti let proběhne v prostředí malebné japonské zahrady v Říčanech u Prahy.

Budeme se zaobírat tématem masek, které si v životě nasazujeme. Masky, které nám pomáhají udělat ten správný dojem, nebo za které se schováváme, když nechceme ukázat svou pravou tvář. Jakou tvář ukazujeme svým dětem a jakou ukazují ony nám. Jste otcem, kamarádem, parťákem či tvrďákem?

Workshop je příležitostí potkat se se svou maskou v bezpečném prostředí a prozkoumat ji. Děti nám ukážou, jak nás jako otce vidí a my jim naoplátku ukážeme,  jak vidíme je.

Naše tátovské masky prozkoumáme prostřednictvím technik sebeprezentace a sebereflexe. Výtvarné techniky nám umožní překonat kognitivní obrany a víc se soustředit na naše emoční prožívání. Výsledkem bude lepší sebepoznání nás i našich dětí, které může vést ke zlepšení komunikace v rodině.

A jako bonus můžete Vy i celá rodina zdarma využít také ostatních doprovodných programů jako je jóga (během dne), letní kino v podvečerních hodinách nebo tvůrčí aktivity pro nejmenší děti.

Lektoři

Bc. et Bc. Martin Galbavý