Články a zprávy

Kniha: Jak vést rozhovor s dětmi

Upoutávka na knihu Pověz mi… Jak vést profesionální rozhovor s dětmi mezi 4 a 12 lety autorky Martine F. Delfos od Mgr. Michala Vybírala.

Respekt: Musíme jim dávat, ne brát

Michal Vybíral, odborný garant našeho programu Síla a násilí, doporučuje rozhovor s psychologem Larsem Lysterem o výchově dětí.

Rovnost žen a mužů je také mužské téma

V úterý 19. června slavíme Den rovnosti žen a mužů. Připojujeme se k těm, kteří po větší rovnosti pohlaví volají a přinášíme vám krátký komentář.

Nové kurzy Zvládání vzteku v Praze

Od září do prosince otevíráme dva nové kurzy pro muže, kteří mají potíže se zvládáním vzteku vůči partnerce nebo při výchově dětí.

Den otců: Tátové letos mají důvod k oslavám

Den otců již patří mezi zavedené svátky. Třetí červnová neděle je zasvěcena oslavám otcovství po celé České republice a letos připadá na 17. června.

Petr Soják:
Radost být tátou

Hostem rádia Proglas byl lektor LOMu a jeden z odborných garantů projektu Patron Petr Soják. Hlavním tématem byla úloha otce v rodině.

MARTIN JÁRA: BÝT DRSŇÁK JE PŘEŽITEK

V Magazínu Psychologie.cz vyšel rozhovor s psychoterapeutem a ředitelem LOMu – Martinem Járou. O mužském světě, absenci vzorů i kampani Suchej únor.

Mužský kód – nová kniha o mužských emocích

Robert Garfield se ve své knize Mužský kód věnuje vnitřním světům mužů a jejich prožívání. Předmluvu k českému vydání napsal Martin Jára.

UMÍME ZMĚNIT MUŽSKÝ KÓD? Konference LOMu

Diskuze o mužích a změnách jejich rolí, přednášky a workshopy pod taktovkou LOMu (Táta na roztrhání, Agrese je o.k., Mužská cesta a mnoho dalšího...)

Zobrazit další