Články a zprávy

Petr Soják:
Radost být tátou

Hostem rádia Proglas byl lektor LOMu a jeden z odborných garantů projektu Patron Petr Soják. Hlavním tématem byla úloha otce v rodině.

UMÍME ZMĚNIT MUŽSKÝ KÓD? Konference LOMu

Diskuze o mužích a změnách jejich rolí, přednášky a workshopy pod taktovkou LOMu (Táta na roztrhání, Agrese je o.k., Mužská cesta a mnoho dalšího...)

Agresivní dítě? Upoutávka k nové knize

V nakladatelství Portál vyšla nová kniha Agresivní dítě? Systemické řešení problémového chování. přinášíme za LOM recenzi od Mgr. Michala Vybírala.

Mužský kód – nová kniha o mužských emocích

Robert Garfield se ve své knize Mužský kód věnuje vnitřním světům mužů a jejich prožívání. Předmluvu k českému vydání napsal Martin Jára.

MARTIN JÁRA: BÝT DRSŇÁK JE PŘEŽITEK

V Magazínu Psychologie.cz vyšel rozhovor s psychoterapeutem a ředitelem LOMu – Martinem Járou. O mužském světě, absenci vzorů i kampani Suchej únor.

Rozhovor o LOMu v Českém rozhlase Plzeň

Iva Kokešová pozvala do studia Českého rozhlasu Plzeň do pořadu Náš host zástupce LOMu – Michala Vybírala a Honzu Vovse.

Nová kniha o traumatu u dětí

Nová kniha pod taktovkou doc. Oldřicha Matouška přináší ucelený pohled na děti, které nezažívají jenom hezké dětství.

Nová kniha: Mužský narcismus

V nakladatelství Portál vyšla nová kniha Mužský narcismus – jak ho pochopit a proměnit. Přinášíme recenzi od Mgr. Michala Vybírala.

Tátové chtějí trávit více času s dětmi

V magazínu Objevit.cz vyšel rozhovor s manažerem projektu Táta na plný úvazek Lukášem Talpou. Řeč přišla hlavně na muže na rodičovské dovolené.

Zobrazit další